Lightgallery (8.x-1.4) - en to lv translation catalogue (27 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: None
lv: Nav

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Page
lv: Lapa

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Original image
lv: Oriģinālais attēls

en: Mode
lv: Režīms

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Scale
lv: Mērogot

en: Desc
lv: Dilst.

en: Loop
lv: Cilpa

en: Counter
lv: Skaitītājs

en: Position
lv: Pozīcija

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Installed
lv: Instalēts

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Autoplay
lv: Automātiskā atskaņošana

en: Pager
lv: Šķirklis

en: Offset
lv: Atkāpe

en: About
lv: Par

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
