Lightgallery (8.x-1.4) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: None
ml: ഇല്ല

en: Original image
ml: യഥാർത്ഥ ചിത്രം

en: Mode
ml: മോഡ്

en: Scale
ml: തോത്
