Lightgallery (8.x-1.4) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Original image
my: မူလရင်းမြစ် ဓာတ်ပုံ

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: About
my: အကြောင်း

en: - All -
my: - အားလုံး -
