Lightgallery (8.x-1.5) - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: Title
gl: Título

en: Download
gl: Descargar

en: None
gl: Ningún

en: Not found
gl: Non atopada

en: Original image
gl: Imaxe orixinal

en: Mode
gl: Modo

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Scale
gl: Escala

en: Loop
gl: Bucle

en: Counter
gl: Contador

en: Position
gl: Posición

en: Middle
gl: Medio

en: Controls
gl: Controis

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Installed
gl: Instalado

en: Autoplay
gl: Reproducción automática

en: Pager
gl: Paxinador

en: About
gl: Información

en: Progress bar
gl: Barra de progreso
