Lightgallery (8.x-1.5) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Download
km: ទាញយក

en: None
km: គ្មាន

en: Not found
km: រក​មិន​ឃើញ

en: Original image
km: រូបភាព​ដើម

en: Mode
km: របៀប​

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Scale
km: មាត្រ​ដ្ឋាន

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង

en: About
km: អំពី
