Lightgallery (8.x-1.5) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Download
sk: Prevziať

en: None
sk: Žiadne

en: Not found
sk: Nenájdené

en: Original image
sk: Originálny obrázok

en: Mode
sk: Režim

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Scale
sk: Škálovať

en: Position
sk: Pozícia

en: Middle
sk: Stredný

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Installed
sk: Inštalované

en: Pager
sk: Stránkovanie

en: About
sk: Informácie o

en: Pause
sk: Pozastaviť

en: Progress bar
sk: Zobrazenie progresu
