Lightgallery (8.x-1.6) - en to az translation catalogue (26 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Download
az: Yüklə

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: Default
az: Susmaya görə

en: Page
az: Səhifə

en: Original image
az: Orginal şəkil

en: Mode
az: Rejim

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Scale
az: Ölçüsünü dəyişmək

en: Desc
az: azaldın

en: Loop
az: Döngə

en: Counter
az: Sayğac

en: Position
az: Vəzifə

en: Sort by
az: Sırala

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Autoplay
az: Avtoişəsalma

en: Pager
az: Peycer

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
