Lightgallery (8.x-1.6) - en to cs translation catalogue (24 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Download
cs: Stáhnout

en: None
cs: Žádné

en: Default
cs: Výchozí

en: Page
cs: Stránka

en: Not found
cs: Nenalezeno

en: Original image
cs: Původní obrázek

en: Mode
cs: Režim

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Desc
cs: Sestupně

en: Position
cs: Pozice

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Controls
cs: Ovládání

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: Apply
cs: Použít

en: Autoplay
cs: Přehrát automaticky

en: Pager
cs: Stránkovač

en: Offset
cs: Posun

en: About
cs: Popis

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Progress bar
cs: Ukazatel průběhu

en: Asc
cs: Vzestupně
