Lightgallery (8.x-1.6) - en to el translation catalogue (26 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Download
el: Λήψη

en: Reset
el: Επαναφορά

en: None
el: Κανένα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Page
el: Σελίδα

en: Not found
el: Δεν βρέθηκε

en: Original image
el: Αρχική εικόνα

en: Mode
el: Τρόπος

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Scale
el: Κλιμάκωση

en: Desc
el: Φθί

en: Position
el: Θέση

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Pager
el: Πλοήγηση

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: About
el: Περί

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Hash
el: Κατακερματισμός

en: Asc
el: Αύξ
