Lightgallery (8.x-1.6) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Title
de: Titel

en: Not found
de: Nid gfunde

en: Original image
de: Original-Bild

en: Width
de: Breiti

en: Height
de: Höchi

en: Scale
de: Grössi
