Lightgallery (8.x-1.6) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: None
gu: એકે નહિ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Not found
gu: મળ્યું નહિ

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Scale
gu: માપ

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: About
gu: વિશે
