Lightgallery (8.x-1.6) - en to jv translation catalogue (19 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Download
jv: Undhuh

en: Reset
jv: Baléknā

en: None
jv: Nihil

en: Default
jv: Gawan

en: Page
jv: Kācā

en: Not found
jv: Ora ketemu

en: Original image
jv: Gambar asli

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Scale
jv: Skala

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Installed
jv: Dipasang

en: About
jv: Ngenani

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Image field
jv: Field gambar

en: Asc
jv: Urut Maju
