Lightgallery (8.x-1.6) - en to kn translation catalogue (19 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Not found
kn: ಕಂಡುಬಂದಿಲ್ಲ

en: Mode
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Scale
kn: ಗಾತ್ರ ಬದಲಾವಣೆ

en: Position
kn: ಸ್ಥಾನ

en: Controls
kn: ನಿಯಂತ್ರಣಗಳು

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Installed
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸಲಾದ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Pager
kn: ಪೇಜರ್

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Pause
kn: ತಾತ್ಕಲಿಕ ತಡೆ
