Lightgallery (8.x-1.6) - en to oc translation catalogue (27 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Download
oc: Telecargament

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: None
oc: Pas cap

en: Default
oc: Per defaut

en: Page
oc: Pagina

en: Not found
oc: Pas trobat

en: Original image
oc: Imatge original

en: Mode
oc: Mòde

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Scale
oc: Metre a l'escala

en: Loop
oc: Bocla

en: Position
oc: Posicion

en: Sort by
oc: Triar per

en: Middle
oc: Mitan

en: Controls
oc: Contraròtles

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Installed
oc: Installat

en: Apply
oc: Aplicar

en: Pager
oc: Paginacion

en: Offset
oc: Decalatge

en: About
oc: A prepaus

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Hash
oc: Hachage
