Lightgallery (8.x-1.6) - en to ps translation catalogue (16 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: None
ps: هېڅ يو

en: Default
ps: تلواله

en: Page
ps: پاڼه

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Scale
ps: درجه

en: Position
ps: ځاى

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Installed
ps: لګول شوي

en: Apply
ps: تطبيقول

en: About
ps: په اړه

en: - All -
ps: - ټول -
