Lightgallery (8.x-1.6) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Download
se: Viečča fiilla

en: Page
se: Siidu

en: Position
se: Virgi

en: Sort by
se: Sirre

en: About
se: Birra
