Lightgallery (8.x-1.6) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: Reset
sq: Rifillo

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Page
sq: Faqe

en: Mode
sq: Mënyrë

en: About
sq: Informacione
