Lightgallery (8.x-1.6) - en to ar translation catalogue (27 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Download
ar: تحميل

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: None
ar: لا شيء

en: Default
ar: الافتراضي

en: Page
ar: الصفحة

en: Not found
ar: غير موجود

en: Original image
ar: الصورة الأصلية

en: Mode
ar: النمط

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Scale
ar: توسيع النطاق

en: Desc
ar: تنازلي

en: Loop
ar: حلقة

en: Counter
ar: عداد

en: Position
ar: الوضع

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Installed
ar: مثبت

en: Apply
ar: تطبيق

en: Autoplay
ar: تشغيل آلي

en: Pager
ar: دليل الصفحات

en: Offset
ar: الإزاحة

en: About
ar: حول

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي
