Lightgallery (8.x-1.6) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Download
ast: Baxar

en: Reset
ast: Reafitar

en: None
ast: Nengún

en: Default
ast: Predefiníu

en: Page
ast: Páxina

en: Not found
ast: Nun s'alcontró

en: Mode
ast: Mou

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Scale
ast: Escalar

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha

en: Installed
ast: Instaláu
