Lightgallery (8.x-1.6) - en to cy translation catalogue (16 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Download
cy: Lawrlwytho

en: Reset
cy: Ailosod

en: None
cy: Dim

en: Default
cy: Diofyn

en: Page
cy: Tudalen

en: Mode
cy: Modd

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Position
cy: Lleoliad

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
