Lightgallery (8.x-1.6) - en to eu translation catalogue (25 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Download
eu: Deskargatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Page
eu: Orria

en: Not found
eu: Ez da aurkitu

en: Original image
eu: Irudi originala

en: Mode
eu: Modoa

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Desc
eu: Beheraka

en: Position
eu: Kokapena

en: Middle
eu: Erdian

en: Controls
eu: Kontrolak

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Installed
eu: Instalatuta

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Pause
eu: Gelditu

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
