Lightgallery (8.x-1.6) - en to fi translation catalogue (29 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Download
fi: Lataa

en: Reset
fi: Palauta

en: None
fi: Ei mitään

en: Default
fi: Oletus

en: Page
fi: Sivu

en: Not found
fi: Ei löydy

en: Original image
fi: Alkuperäinen kuva

en: Mode
fi: Tila

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Scale
fi: Skaalaa

en: Loop
fi: Kierros

en: Counter
fi: Laskuri

en: Position
fi: Sijoitus

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Middle
fi: Keskellä

en: Controls
fi: Hallintavaihtoehdot

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Installed
fi: Asennettu

en: Apply
fi: Käytä

en: Pager
fi: Sivutus

en: About
fi: Tietoja

en: Pause
fi: Pysäytä

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Progress bar
fi: Etenemispalkki

en: Gallery ID
fi: Gallerian ID
