Lightgallery (8.x-1.6) - en to hi translation catalogue (24 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Download
hi: डाउनलोड

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: None
hi: कोई नहीं

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Not found
hi: नहीं मिला

en: Original image
hi: मूल छवि

en: Mode
hi: प्रकार

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Scale
hi: पैमाना

en: Desc
hi: अवरोही

en: Position
hi: स्थान

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं

en: Installed
hi: संस्थापित

en: Apply
hi: लागू करें

en: Pager
hi: पेजर

en: About
hi: के बारे में

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-

en: Hash
hi: हैश
