Lightgallery (8.x-1.6) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Download
ku: داگرتن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: None
ku: هیچ

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Page
ku: پەڕە

en: Not found
ku: نەدۆزرایەوە

en: Original image
ku: وێنەی ڕاستەقینە

en: Mode
ku: جۆر

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە

en: About
ku: دەربارە
