Lightgallery (8.x-1.6) - en to lt translation catalogue (26 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: Default
lt: Numatytasis

en: Page
lt: Puslapis

en: Not found
lt: Nerasta

en: Original image
lt: Originalus paveikslėlis

en: Mode
lt: Būdas

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Scale
lt: Mastelis

en: Loop
lt: Ciklas

en: Counter
lt: Skaitliukas

en: Position
lt: Pozicija

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Middle
lt: Vidurinis

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Pager
lt: Puslapiavimas

en: About
lt: Apie

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Image field
lt: Paveikslėlio laukelis
