Lightgallery (8.x-1.6) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Download
mr: डाउनलोड

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: None
mr: काहीच नाही

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Page
mr: पान

en: Not found
mr: सापडले नाही

en: Original image
mr: मूळ छायाचित्र

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: Scale
mr: मोजपट्टी

en: Position
mr: स्थान

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
