Lightgallery (8.x-1.3) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Mode
ne: प्रकार

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Scale
ne: नाप

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: Installed
ne: स्थापित गरिएको

en: About
ne: बारेमा
