Lightgallery (8.x-1.4) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Download
pa: ਡਾਊਨਲੋਡ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Page
pa: ਸਫਾ
