Lightgallery (8.x-1.6) - en to ro translation catalogue (27 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Download
ro: Descarcă

en: Reset
ro: Resetează

en: None
ro: Nimic

en: Default
ro: Implicit

en: Page
ro: Pagina

en: Not found
ro: Nu s-a găsit

en: Original image
ro: Imaginea originală

en: Mode
ro: Mod

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Scale
ro: Scalare

en: Desc
ro: Descendent

en: Loop
ro: Buclă

en: Counter
ro: Numărător

en: Position
ro: Poziție

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Installed
ro: Instalat

en: Apply
ro: Aplică

en: Pager
ro: Paginator

en: Offset
ro: Decalaj

en: About
ro: Despre

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Asc
ro: Ascendent
