Lightgallery (8.x-1.4) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Default
sr: Подразумевано

en: Mode
sr: Режим

en: Scale
sr: Размера

en: Sort by
sr: Сортирај по
