Lightgallery (8.x-1.6) - en to ta translation catalogue (22 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Download
ta: தரவிறக்கு

en: Reset
ta: மீளமை

en: None
ta: இல்லை

en: Default
ta: இயல்பான

en: Page
ta: பக்கம்

en: Not found
ta: காணக்கிடைக்கவில்லை

en: Original image
ta: அசல் படம்

en: Mode
ta: முறை

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Scale
ta: அளவுகோல்

en: Counter
ta: எண்ணி

en: Position
ta: இடம்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: Installed
ta: நிறுவப்பட்டது

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Autoplay
ta: தானியங்கு

en: About
ta: பற்றி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
