Lightgallery (8.x-1.4) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Page
te: పేజీ

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Position
te: స్థానం

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: About
te: గురించి

en: - All -
te: - అన్ని -
