Lightning (5.1.6) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Version
ru: Версия

en: Text
ru: Текст

en: Anonymous
ru: Гость

en: Administrator
ru: Администратор

en: Default comments
ru: Комментарии по умолчанию

en: Allows commenting on content
ru: Позволить комментирование материалов
