Lightning (5.1.6) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Text
sr: Текст

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: Administrator
sr: Администратор

en: Default comments
sr: Подразумевани коментари

en: Allows commenting on content
sr: Омогућава коментарисање садржаја
