Lightning (5.1.6) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Version
uk: Версія

en: Text
uk: Текст

en: Anonymous
uk: Анонім

en: Administrator
uk: Адміністратор

en: Default comments
uk: Коментарі за замовчуванням

en: Allows commenting on content
uk: Дозволяє коментувати матеріали
