Lightning (8.x-1.0-alpha3) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Image
hy: Նկար

en: Help
hy: Օգնություն

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Page
hy: Էջ

en: User login
hy: Օգտագործողի մուտք

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Administrator
hy: Ադմինիստրատոր

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ

en: Basic page
hy: Տարրական էջ

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hy: Օգտագործել <em>հիմնական էջերը</em> Ձեր մշտական բովանդակության համար ,ինչպես օրինակ  "Մեր մասին " էջը:

en: Basic block
hy: Հիմնական բլոկ

en: A basic block contains a title and a body.
hy: Հիմնական բլոկը պարունակում է վերնագիր և բովանդակություն
