Lightning (8.x-1.0-alpha5) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Search
si: සොයන්න

en: Image
si: රූපය

en: Help
si: සහාය
