Lightning (8.x-1.0-beta2) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Help
or: ସହାୟକ

en: Path
or: ପଥ

en: Promoted to front page
or: ମୂଳ ପୃଷ୍ଠା କୁ ଉତ୍ତରୋନ୍ନତି
