Lightning (8.x-1.0-beta2) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Search
ur: تلاش

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Image
ur: تصویر

en: Help
ur: مدد

en: Path
ur: پاتھ

en: Page
ur: صفحہ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: Bundle
ur: بنڈل

en: « First
ur: » ابتدائی
