Lightning (8.x-1.00-rc4) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: On
th: เปิด

en: Search
th: ค้นหา

en: Save
th: บันทึก

en: All
th: ทั้งหมด

en: Off
th: ปิด

en: Video
th: วีดีโอ

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: Administrator
th: ผู้ดูแลระบบ

en: Bundle
th: กลุ่ม

en: Publishing status
th: สถานะการเผยแพร่

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: A boolean indicating whether the node is published.
th: ระบุว่ามีการเผยแพร่ความคิดเห็น
