Lightning (8.x-1.01) - en to el translation catalogue (42 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: On
el: Ανοικτό

en: File
el: Αρχείο

en: Size
el: Μέγεθος

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Image
el: Εικόνα

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Help
el: Βοήθεια

en: Upload
el: Αποστολή

en: Continue
el: Συνέχεια

en: All
el: Όλες

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Page
el: Σελίδα

en: Off
el: Κλειστό

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Desc
el: Φθί

en: User login
el: Είσοδος

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: File Upload
el: Αποστολή αρχείου

en: Permissions
el: Άδειες

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Permission
el: Άδεια

en: Administrator
el: Διαχειριστής

en: Main navigation
el: Κεντρική πλοήγηση

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: Publishing status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: Powered by Drupal
el: Βασισμένο στο Drupal

en: Status messages
el: Μηνύματα κατάστασης

en: Main page content
el: Περιεχόμενο κεντρικής σελίδας

en: Basic page
el: Βασική σελίδα

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
el: Χρησιμοποιήστε τις <em>βασικές σελίδες</em> για το στατικό σας περιεχόμενο, όπως μια σελίδα 'Σχετικά'.

en: Footer menu
el: Μενού υποσέλιδου

en: Asc
el: Αύξ

en: Primary admin actions
el: Πρωτεύουσες ενέργειες διαχείρισης

en: User account menu
el: Μενού λογαριασμού χρήστη

en: Basic block
el: Βασικό μπλοκ

en: A basic block contains a title and a body.
el: Ένα βασικό μπλοκ περιέχει έναν τίτλο και ένα κυρίως κείμενο.
