Lightning (8.x-1.03) - en to ca translation catalogue (48 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Enabled
ca: Habilitat

en: On
ca: Actiu

en: File
ca: Fitxer

en: Size
ca: Mida

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Image
ca: Imatge

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Help
ca: Ajuda

en: MIME Type
ca: Tipus MIME

en: Upload
ca: Puja

en: Continue
ca: Continua

en: All
ca: Tot

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Page
ca: Pàgina

en: Off
ca: Inactiu

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: User login
ca: Inici de sessió d'usuari

en: Sort by
ca: Ordena per

en: File Upload
ca: Càrrega de fitxer

en: Video
ca: Vídeo

en: Permissions
ca: Permisos

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Apply
ca: Aplica

en: Permission
ca: Permís

en: Administrator
ca: Administrador

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació

en: Powered by Drupal
ca: Funciona amb el Drupal

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Library
ca: Biblioteca

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: Moderation state
ca: Estat de moderació

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Basic page
ca: Pàgina bàsica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ca: Utilitzeu les <em>pàgines bàsiques</em> per al vostre contingut estàtic, com una pàgina de 'Qui som'.

en: Video URL
ca: URL del vídeo

en: Master
ca: Mestre

en: A boolean indicating whether the node is published.
ca: Un booleà que indica si el node està publicat.

en: Site branding
ca: Marca del lloc

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració

en: User account menu
ca: Menú del compte d'usuari

en: Basic block
ca: Bloc bàsic

en: A basic block contains a title and a body.
ca: Un bloc bàsic conté un títol i un cos.
