Lightning (8.x-1.10) - en to ne translation catalogue (30 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: On
ne: माथि

en: File
ne: फ़ाइल

en: Size
ne: आकार

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Help
ne: सहयोग

en: Upload
ne: अपलोड

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: All
ne: सबै

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: User login
ne: प्रयोगकर्ताको प्रवेश

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Permissions
ne: अनुमति

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: Permission
ne: अनुमति

en: Administrator
ne: मुख्य प्रबन्धक

en: Main navigation
ne: मुख्य नेभिगेशन

en: Primary tabs
ne: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
ne: माध्यमिक ट्याबहरू

en: Powered by Drupal
ne: ड्रुपलबाट संचालित

en: Main page content
ne: मुख्य पृष्ठको विषयवस्तु

en: Basic page
ne: मूल पृष्ठ

en: Site branding
ne: साइट ब्रान्डिङ

en: Primary admin actions
ne: प्राथमिक व्यवस्थापकीय कार्यहरू

en: User account menu
ne: प्रयोगकर्ता खाता मेनु
