Lightning (8.x-1.14) - en to si translation catalogue (11 entries)

en: Body
si: බඳ

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: File
si: ගොනුව

en: Image
si: රූපය

en: Help
si: සහාය

en: Continue
si: පෙරට යන්න

en: All
si: සියල්ල

en: Permissions
si: අවසර
