Lightning (8.x-2.03) - en to oc translation catalogue (38 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Content
oc: Contengut

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Enabled
oc: Activat

en: On
oc: Activat

en: File
oc: Fichièr

en: Size
oc: Talha

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Image
oc: Imatge

en: Preview
oc: Apercebut

en: Help
oc: Ajuda

en: Upload
oc: Transferiment de fichièrs

en: Continue
oc: Contunhar

en: All
oc: Tot

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Page
oc: Pagina

en: Database
oc: Basa de donadas

en: Off
oc: Desactivat

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: User login
oc: Connexion utilizaire

en: Sort by
oc: Triar per

en: or
oc: o

en: Tabs
oc: Onglets

en: Apply
oc: Aplicar

en: Permission
oc: Dreit

en: Landing page
oc: Pagina de destinacion

en: Meta tags
oc: Balisas meta

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Powered by Drupal
oc: Propulsat per Drupal

en: Status messages
oc: Messatges de statut

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala

en: Basic page
oc: Pagina de basa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
oc: Utilizatz <em>paginas basicas</em> per vòstre contengut estatic, coma una pagina 'Qual sèm'.

en: Footer menu
oc: Menú Pè de pagina

en: Master
oc: Maître
