Lightning (8.x-2.05) - en to ug translation catalogue (23 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Description
ug: بايانى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: File
ug: ھۆججەت

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Core
ug: سېستىما يادروسى

en: Upload
ug: يۈكلەش

en: All
ug: ھەممە

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: ,
ug: ،

en: User login
ug: كىرىش

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Permissions
ug: ھوقۇق تەڭشەش

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Powered by Drupal
ug: سۇپىسىدىن پايدىلنىپ قۇرۇلدى Drupal

en: Basic page
ug: ستاتىك بەت
