Lightning (8.x-2.11) - en to am translation catalogue (26 entries)

en: Body
am: አካል

en: Content
am: ይዞታ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: Help
am: እርዳታ

en: Page title
am: የገፅ ርዕስ

en: Page
am: ገጽ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Promoted to front page
am: ወደ ፊተኛው ገጽ የተሸጋገረ

en: User login
am: የተጠቃሚ መግቢያ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Permissions
am: ፈቃዶች

en: Tabs
am: ትሮች

en: Permission
am: ፈቃድ

en: Main navigation
am: ዋና ምናሌ

en: Primary tabs
am: ቀዳሚ ትሮች

en: Secondary tabs
am: ሁለተኛ ትሮች

en: Powered by Drupal
am: በድሩፓል የሚንቀሳቀስ

en: Status messages
am: የሁኔት መልዕክቶች

en: Main page content
am: የመነሻ ገጽ ይዘት

en: Site branding
am: የድህረ ገዕ መለያ

en: Primary admin actions
am: የአስተዳዳሪ ዋና ዋና ተግባራት

en: User account menu
am: የተጠቃሚ መለያ ምናሌ
