Lightning (8.x-2.11) - en to hr translation catalogue (37 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Content
hr: Sadržaj

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: On
hr: Uključi

en: File
hr: Datoteka

en: Reset
hr: Poništi

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Image
hr: Slika

en: Preview
hr: Pregled

en: Help
hr: Pomoć

en: Core
hr: Jezgra

en: Upload
hr: Otpremi

en: All
hr: Svi

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Page
hr: Stranica

en: Roles
hr: Uloge

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Desc
hr: Silazno

en: User login
hr: Prijava korisnika

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: File Upload
hr: Otpremi datoteku

en: Permissions
hr: Dopuštenja

en: Apply
hr: Primjeni

en: Permission
hr: Dopuštenje

en: Image Browser
hr: Preglednik slika

en: Meta tags
hr: Meta oznake

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Powered by Drupal
hr: Pokreće Drupal

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice

en: Basic page
hr: Statična stranica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hr: Koristite <em>Statičnu stranicu</em> za nepromjenjive sadržaje poput stranice 'O nama'.

en: Asc
hr: Uzlazno
