Lightning (8.x-2.20) - en to et translation catalogue (60 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Content
et: Sisu

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Enabled
et: Lubatud

en: On
et: Sees

en: Version
et: Versioon

en: File
et: Manus

en: Reset
et: Tühista

en: - None -
et: - Puudub -

en: Image
et: Pilt

en: Settings
et: Seaded

en: Preview
et: Eelvaade

en: Help
et: Abi

en: Layout
et: Paigutus

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: Continue
et: Jätka

en: All
et: Kõik

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Page
et: Lehekülg

en: Database
et: Andmebaas

en: Off
et: Väljas

en: Roles
et: Rollid

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Advanced
et: Täpsem

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: Media
et: Meedia

en: Desc
et: Kahanev

en: User login
et: Sisenemine

en: Destination
et: Sihtpunkt

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: File Upload
et: Faili üleslaadimine

en: Permissions
et: Õigused

en: Document
et: Dokument

en: Tabs
et: Sakid

en: Apply
et: Rakenda

en: Permission
et: Õigus

en: Administrator
et: Haldur

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Meta tags
et: Metasildid

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Submit button text
et: Saatmise nupu tekst

en: Publishing status
et: Avaldamise olek

en: Powered by Drupal
et: Süsteemimootor Drupal

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Moderation state
et: Modereerimise olek

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Basic page
et: Lihtlehekülg

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
et: <em>Lihtlehti</em> võib kasutada muutumatu sisu jaoks, nagu näiteks leht 'Meist lähemalt'.

en: Footer menu
et: Jaluse menüü

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud

en: User account menu
et: Kasutaja konto menüü

en: Basic block
et: Lihtne plokk

en: A basic block contains a title and a body.
et: Lihtne plokk sisaldab pealkirja ning tekstiosa.
