Lightning (8.x-2.20) - en to ka translation catalogue (28 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: On
ka: ჩართვა

en: Version
ka: ვერსია

en: File
ka: ფაილი

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Image
ka: სურათი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Help
ka: დახმარება

en: Upload
ka: ატვირთვა

en: Continue
ka: გაგრძელება

en: All
ka: ყველა

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Page
ka: გვერდი

en: Database
ka: მონაცემტა ბაზა

en: Off
ka: გამორთვა

en: Roles
ka: როლები

en: Advanced
ka: გაფართოებული

en: Media
ka: მედია

en: Desc
ka: აღწერა

en: User login
ka: მომხმარებლის ავტორიზაცია

en: Destination
ka: დანიშნულების ადგილი

en: Permissions
ka: უფლებები

en: Permission
ka: უფლება
